Naga MarketsKonsylium inwestycyjne - podsumowanie.

Konsylium inwestycyjne, które odbyło się pod patronatem medialnym portalu Comparic otworzyło nam kalendarz imprez na 2014 rok. Spotkanie odbyło się 18 stycznia w hotelu Qubus w Krakowie i mimo złej pogody cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów.

Od lewej: Dawid Augustyn, Damian Chmiel, Marcin Wenus, Marcin Nowogórski.

Delegacja Comparic przy swoim stanowisku razem z prezesem Consilium Invest, panem Dawidem Augustynem. Dzięki takim imprezom jak Konsylium mamy niezastąpioną okazję spotkać się z naszymi dotychczasowymi oraz potencjalnymi czytelnikami. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Państwem otrzymujemy wiele cennych uwag, ale są też i pochwały, za które bardzo dziękujemy.

Marcin Wenus podczas wykładu dotyczącego trendów.

Wśród wykładów każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Był wykład o przepływie kapitału na rynkach i budowaniu trendów w wyniku wydarzeń fundamentalnych – Marcin Wenus. Następnie Marcin Tuszkiewicz udowadniał na swoim przykładzie, że jedyną bezwzględną regułą na Forex są zyski. Ivan Sakin z Axiory przybliżył podstawy Social Trading’u oraz inwestowania w konta zarządzane na przykładzie firmy Axiory. Był także wykład o automatach inwestujących w wykonaniu wybitnego specjalisty Przemysława Juszczuka. Z kolei Tomasz Przybycień przybliżył słuchaczom daytrading na amerykańskich akcjach wraz z ciekawymi przykładami i filmami prezentując podstawy swojego warsztatu. Nie mogło obyć się również bez złotej proporcji na rynku w wykonaniu Fibonacci Team.

Na koniec odbyła się debata na temat wizji rynku w 2014 roku i najciekawszych okazji rysujących się na ten rok. Najwięcej uwagi uczestnicy poświęcili parom USD/CAD oraz USD/JPY, ale swoje należne miejsce w debacie znalazły również EUR/USD i EUR/GBP.

Podsumowując, pierwsze Konsylium Inwestycyjne odbyło się w miłej atmosferze, przy udziale znakomitych gości i licznej publiczności, a poziom merytoryczny był bardzo wysoki. Organizator, Consilium Invest, zapowiada już organizację drugiej edycji imprezy w połowie roku. Szczegóły z pewnością pojawią się na łamach Comparic.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here