Naga MarketsKonsorcjum Wasko wykona prace przy S1 dla konsorcjum Mirbudu za 89 mln złKonsorcjum Wasko (lider) i Voltar System (konsorcjant) podpisało z konsorcjum m.in. Mirbudu (lider) i Kobylarni umowę na wykonanie prac polegających na wyposażeniu tunelu na odcinku drogi ekspresowej S1 w systemy zarządzania bezpieczeństwem za 89,02 mln zł brutto, podało Wasko.

Konsorcjum Wasko podpisało umowę m.in. z Mirbudem

“Zakres umowy obejmuje wykonanie przez podwykonawcę [tj. Wasko i Voltar System] prac polegających na wyposażeniu tunelu w systemy zarządzania bezpieczeństwem, w ramach inwestycji ‘Budowa drogi ekspresowej S1 (dawnej S69) Bielsko-Biała – Żywiec-Zwardoń, odcinek Przybędza-Milówka (obejście Węgierskiej Górki)’ realizowanej na rzecz Skarbu Państwa-Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wartość umowy wynosi 72 370 000 zł netto, tj. 89 015 100 zł brutto. Wysokość wynagrodzenia przypadająca na Wasko w zakresie podpisanej umowy wynosi 35 289 937,7 zł netto, tj. 43 406 623,37 brutto, podano także.

Termin zakończenia realizacji prac w zakresie wykonania przedmiotu umowy ustalony został na 31 lipca 2023 r, podano.

Wasko – spółka z branży IT – świadczy kompleksowe usługi informatyczne i integracyjne oraz serwisowe. Akcje spółki zadebiutowały na GPW w 2001 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here