Naga MarketsKonsorcjum Unibepu ma umowę na roboty drogowe za 128,4 mln zł nettoKonsorcjum firm: Unibep (lider konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy (partner konsorcjum) podpisało umowę z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie na realizację inwestycji drogowej pn. “Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin – Wysokie – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska od km 90 + 490 do km 115 + 875 na odcinku Biłgoraj – gr. województwa”, podał Unibep. Wartość umowy to 128,4 mln zł netto.

Unibep z nową umową

“Wartość wynagrodzenia należnego konsorcjum z tytułu realizacji przedmiotu umowy wynosi ok. 128,4 mln zł netto, z czego wynagrodzenie emitenta stanowi kwota ok. 38,5 mln zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rozpoczęcie realizacji inwestycji nastąpi w ciągu 21 dni od dnia zawarcia umowy, a zakończenie w I kwartale 2022 r., podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here