Naga Markets

Konsorcjum Unibepu ma umowę na budowę magazynu za ok. 58 mln zł nettoWarszawa, 26.09.2022 (ISBnews) – Konsorcjum z Unibepem jako liderem i firmą Tytan Systemy Bezpieczeństwa jako partnerem podpisało umowę na budowę w Łomży magazynu wartości ok. 58 mln zł netto (71,3 mln zł brutto), podała spółka.

Przedmiotem umowy jest budowa magazynu wielobranżowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łomży. Zamawiającym jest Skarb Państwa – Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie, wynika z komunikatu.

Wynagrodzenie konsorcjum z tytułu realizacji inwestycji wynosi ok. 58,0 mln zł netto, co stanowi ok. 71,3 mln zł brutto, z czego kwota przypadająca emitentowi wynosi ok. 50,0 mln zł netto, co stanowi ok. 61,4 mln zł brutto” – czytamy w raporcie.

Termin realizacji inwestycji wynosi 795 dni od dnia zawarcia umowy.

Unibep poinformował również, że w efekcie zawarcia tej umowy szacowana wartość portfela do realizacji w segmencie Generalnego Wykonawstwa w III i IV kwartale 2022 r. i na lata kolejne wynosi ok. 1 675 mln zł.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 712 mln zł w 2021 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykuł71% osób inwestujących w kryptowaluty sądzi, że zostanie miliarderami
Następny artykułInteria nabędzie 70% udziałów serwisu Antyweb.pl
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here