Naga MarketsmirbudKonsorcjum: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia (lider, spółka z grupy Mirbudu) i Mirbud, podpisało z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) umowę, w ramach której wybuduje fragment drogi ekspresowej S5 na odcinku Nowe Marzy – Bydgoszcz – granica województwa kujawsko- pomorskiego, podała spółka. Wartość umowy to 583,38 mln zł brutto.

Umowa na budowę drogi ekspresowej

“Przedmiotem umowy jest wykonanie zadania pn. “Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy – Bydgoszcz – granica województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego z podziałem na 2 części: Część 2 – Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła ‘Dworzysko (bez węzła) – do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości około 22,4 km” czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wartość umowy to 583 377 261 zł brutto, podano także.

Termin zakończenia prac: 22 miesiące od dnia podpisania umowy. Do czasu realizacji robót budowlanych nie wlicza się okresów zimowych, zastrzeżono.

Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,14 mld zł w 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here