Naga MarketsDzisiejsza sesja pełna jest publikacji zarówno z terenu Stanów Zjednoczonych jak i Wielkiej Brytanii. Poznaliśmy już najnowsze dane z brytyjskiego rynku pracy, które wyraźnie zatrzęsły rynkiem funta. Czekając na dane z Ameryki, analitycy Lloyds Bank przypatrują się bliżej price action GBPUSD. 


Para utrzymuje się w wyraźnym przedziale zmienności i choć publikacje z Wysp wpływają na wycenę GBPUSD to jesteśmy zdania, że to dalszy kierunek dolara będzie miał większe znaczenie w przypadku popularnego kabla – przekonują analitycy banku.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Głównym scenariuszem Lloyds Bank pozostaje bycze wybicie okolic 1,3200/30 i test najważniejszego oporu w rejonie 1.3300/40. Aby jednak do tego doszło na rynek musi powrócić apetyt na ryzyko, który w ostatnich dniach sukcesywnie zniżkuje. W średnim terminie kierunek GBPUSD najprawdopodobniej pozostanie boczny. Jest to związane z kolejnymi doniesieniami z Brukseli. Toczące się tam rozmowy w sprawie Brexitu będą od czasu do czasu trząść rynkiem funta, który pozostaje narażony na czynniki polityczne.

Sprawdź co jeszcze przygotowali analitycy Lloyds Bank>>> Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here