Naga MarketsGościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Sobiesław Kozłowski z Noble Securities. W rozmowie poruszono temat aktualnej sytuacji na Giełdzie Papierów Wartościowych i omówiono możliwe scenariusze na najbliższe tygodnie. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Spekulanci giełdowi mogą zauważyć że w ostatnim czasie cena kontraktów terminowych na WIG20 znajduje się w okolicach 1855, który stanowi istotny opór dla tego indeksu.
  • Patrząc na sytuację na światowych indeksach, powstaje pytanie, czy najciekawsze jeszcze przed nami na WIG-u?
  • Wśród komponentów wchodzących w skład indeksu, szczególnym zainteresowaniem cieszy się obecnie KGHM, który zyskał w samym lipcu prawie 40%. Na jakie wydarzenia zwrócić szczególną uwagę na indeksie?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here