Naga Markets



Kontrakt na amerykański indeks S&P500, po wczorajszym mocnym wzroście, utknął poniżej psychologicznej bariery 2000 pkt. i znajdującego się tuż poniżej oporu tworzonego przez 50% zniesienie Fibonacciego zapoczątkowanego w piątek, a mającego swój finał we wtorek, impulsu spadkowego. Ostatnie godziny jego notowań można zamknąć przedziałem 1994,80-2000 pkt.

W obecnym układzie technicznym na wykresie 30-min., konsolidacja powinna nosić znamiona przystanku przed kolejnym wzrostem. W praktyce o jej losach, o tym czy wybicie będzie górą czy dołem, zdecydują publikowane o godzinie 14:30 dane z USA. Wówczas światło dzienne ujrzą tygodniowe dane nt. wniosków o zasiłek dla bezrobotnych (prognoza: 299 tys.) oraz sierpniowe dane o zamówieniach na dobra trwałego użytku (prognoza: -18% M/M).

[SP500]M30

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here