Naga MarketsNotowania dolara australijskiego (AUD) w relacji do nowozelandzkiego (NZD) poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty formujące się na coraz niższych poziomach. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po ustanowieniu dołka na 1.0587, kurs skierował się do oporu na 1.0695.

Notowania dolara australijskiego (AUD) w relacji do nowozelandzkiego (NZD) poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty formujące się na coraz niższych poziomach

Na wykresie 4-godzinnym AUD/NZD widzimy, że ruch w konsolidacji po wybiciu 1.0695 przyjął formę trójkąta. Wybicie dołem z tej formacji mogłoby stanowić okazję do zajęcia pozycji krótkiej, zgodnej z panującym trendem.

Najbliższe wsparcie przy powyższym scenariuszu znajdziemy w pobliżu dołka na 1.0587. Kluczowy poziom obrony po pokonaniu tego wsparcia widoczny jest natomiast w okolicach 1.0550.

Wybicie górnego ograniczenia trójkąta nie zmieni natomiast znacznie niedźwiedziego poglądu na tę parę. Kupujący wciąż bowiem będą mieli do pokonania horyzontalny obszar w obrębie 1.0695.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Na wykresie 4-godzinnym AUD/NZD widzimy, że ruch w konsolidacji po wybiciu 1.0695 przyjął formę trójkąta


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 30 listopada 2018
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 30.11.2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here