Tylko trzy dni dzielą nas od FxCuffs 2018. Gwiazdą tegorocznej edycji największego kongresu inwestycyjnego w naszej części Europy będzie Steve Ward, doświadczony trader, psycholog, a także autor poczytnej Psychologii skutecznego tradingu.


Portal Comparic.pl jest oficjalnym patronem polskiego wydania książki Steve’a, która na polskim rynku pojawiła się w 2015 roku. Sylwetkę samego autora powinien natomiast przybliżyć wywiad jaki znalazł się na naszym portalu jeszcze w 2015 roku.

Przyjedź do Krakowa i weź udział w wyjątkowych warsztatach 

Steve Ward zawita do Krakowa na zaproszenie X-Trade Brokers (XTB), który jest głównym sponsorem gwiazdy tegorocznej odsłony FxCuffs. Inwestorzy indywidualni będą mogli spotkać się z autorem “Psychologi tradingu” podczas otwartego wykładu oraz zamkniętych warsztatów dla posiadaczy biletów Premium oraz VIP.

KUPUJĘ BILET PREMIUM LUB VIP

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są trzy wejściówki na zamknięte warsztaty Steve’a.

Wszystko co musisz zrobić to napisać dlaczego zamierzasz wziąć udział w FxCuffs 2018. Swoje przemyślenia musisz opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter) załączając we wpisie poniższą grafikę oraz tag #FxCuffs. Wśród wszystkich otagowanych wpisów, które zostaną opublikowane do czwartku, 15 marca wybierzemy trzy, których autorzy otrzymają bilety Premium umożliwiające udział w zamkniętych warsztatach Steve’a Warda.

Załącz powyższą grafikę do swojego wpisu abyśmy mogli łatwo zlokalizować Twój post!

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się na to wyjątkowe wydarzenie – nie czekaj! Sprawdź bogatą agendę tegorocznej edycji FxCuffs oraz zapoznaj się z listą wystawców. Do zobaczenia w Krakowie! STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here