Naga MarketsLogo TMS Brokers w siedzibie domu maklerskiegoWłaśnie wystartował edukacyjny konkurs inwestycyjny w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Po cieszącej się dużym powodzeniem jesiennej edycji, broker po raz kolejny daje szansę by spróbować swoich sił w handlu na wirtualnych pieniądzach. Przedstawiamy wywiad ze zwycięzcą jednej z rund poprzedniej odsłony konkursu.


Konkurs, który rozpoczął się 18 lutego będzie trwał trzy tygodnie. Zwycięzcami będą ci traderzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu. Każdy tydzień to nowa szansa na wygraną 2000 zł – nagrody tygodnia. Dodatkowo, aktywne uczestnictwo daje także możliwość zdobycia punktów w rankingu przybliżającym do głównej nagrody, jaką jest iPhone XS Max oraz od 500 do 2000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce.

Przedstawiamy wywiad ze zwycięzcą jednej z rund jesiennej edycji konkursu o pseudonimie Mosq.

  1. Dlaczego wziął Pan udział w konkursie TMS Brokers?

Głównie dla zabawy. Byłem również ciekawy funkcjonalności nowej aplikacji mobilnej TMS. Nie myślałem o wygranej w konkursie

  1. Czy to Pańskie pierwsze mobilne doświadczenie inwestycyjne?

Nie. Interesuję się tym tematem od dłuższego czasu i korzystałem już wcześniej z mobilnej aplikacji MetaTrader.

  1. Czy miał Pan jedną strategię? Proszę opowiedzieć o niej kilka słów.

Jeśli chodzi o sam konkurs, oczywiście znacznie łatwiej podejmuje się ryzyko operując wirtualnymi środkami. Nie będę tutaj pewnie odosobniony jeśli powiem, że duże znaczenie mają pierwsze transakcje i dobór instrumentów. Oczywiście, im większa zmienność, tym lepiej. Potencjalny zysk pozwala zwiększyć wielkość kolejno otwieranych pozycji. W samej końcówce rozgrywki kluczowe wydaje się być już jednak utrzymanie wypracowanego wyniku i delikatne spoglądanie na osiągniecia rywali. Jednak w ostatecznym rozrachunku to rynek dyktuje warunki do samego końca.

  1. Jak znajduje Pan okazje?

Niestety nie mam gotowej recepty. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że sentyment inwestorów dostępny do monitorowania w aplikacji wraz z otoczeniem makro i czynnikami geopolitycznymi, w połączeniu z obserwacją zachowania ceny na wykresach i niektórych wskaźników to coś, na co przede wszystkim zwracam uwagę.

Konkurs będzie trwał trzy tygodnie. Zwycięzcami będą ci traderzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu. Każdy tydzień to nowa szansa na wygraną 2000 zł – nagrody tygodnia. Dodatkowo, aktywne uczestnictwo daje także możliwość zdobycia punktów w rankingu przybliżającym do głównej nagrody, jaką jest iPhone XS Max oraz od 500 do 2000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here