Naga MarketsOkres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, pełen magii i miłych niespodzianek. Z tego powodu giełda kryptowalut EXMO zdecydowała się na świąteczną inicjatywę dla swoich użytkowników w Polsce i ogłosiła o rozproszeniu konkursu, który będzie trwał od 15 grudnia do 15 stycznia 2018 roku. Zwycięzca dostanie Bitcoin, którego aktualna wartość na rynku wynosi ponad 57 tys. złotych.


Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę EXMO, dokonać autoryzacji za pomocą Facebooka lub Twittera, odpowiedzieć na wszystkie pytania sondażu oraz udostępnić swoje wyniki na własnym profilu w mediach społecznościowych.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie jest umieszczenia wyników w jednym z wymienionych serwisach społecznościowych.

Co ciekawe, ankieta konkursowa powstała na podstawie analizy dziewięciu najbardziej popularnych kryptowalut świata. Po jej wypełnieniu będzie można się dowiedzieć z jaką kryptowalutą się utożsamiasz.

Zwycięzca będzie wyłoniony drogą losowania i dostanie na swoje konto 1 BTC od EXMO. Świat kryptowaluty nie stoi w miejscu, pośpiesz się, aby wziąć udział w konkursie. Życzymy powodzenia!

Warto przypomnieć, iż z początkiem grudnia giełda EXMO jest oficjalnie obecna na polskim rynku. Na platformie pojawiła się opcja handlu na czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym (PL), czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here