Naga MarketsKonkurs noworoczny BitcanInternetowy kantor kryptowalut Bitcan wspólnie z platformą Coinpaprika zapewniającą  kompleksowy, niezawodny, przejrzysty i obiektywny dostęp do informacji o projektach kryptograficznych z całego świata oraz jednym z najpopularniejszych polskich portali publikującym informacje na temat Bitcoina, Bitcoin.pl ogłosiły specjalny konkurs noworoczny, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.


Zasady konkursu są banalnie proste, a nagrody niezwykle atrakcyjne. Do wygrania są bowiem:

Jak wygrać?

1.Polub profil fb Bitcan
2.Polub profil fb Coinpaprika
3.Polub profil fb Bitcoin.pl
4.Wytypuj jaka będzie cena Bitcoin w $ (USD) o godzinie 00:00:00 w dniu 01.01.2020 i wpisz w sekcji komentarze pod postem konkursowym zgodnie z ceną na Coinpaprika

Do kiedy zgłoszenia?

Swoje typy należy zgłaszać w komentarzach pod postem konkursowym na facebookowym profilu Bitcan w dniach 17-25.12.2019 r.

Biorę udział w konkursie

W konkursie wyłonionych zostanie aż 7 zwycięzców!

1 miejsce – 1 mln satoshi + bluza + książka
2 miejsce – 0,8 mln satoshi + bluza + książka
3 miejsce – 0,7 mln satoshi + bluza + książka

4 miejsce – 0,6 mln satoshi + bluza
5 miejsce – 0,4 mln satoshi + bluza
6 miejsce – 0,3 mln satoshi
7 miejsce – 0,2 mln satoshi

Ogłoszenie wyników odbędzie się na portalu facebook w dniu 2.01.2020.

Wszystkim uczestnikom życzymy miłej zabawy oraz powodzenia !Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInflacja CPI w strefie euro zgodnie z oczekiwaniami. Lepszy rezultat w UK. Kurs euro do funta w okolicach 0,8490
Następny artykułPolacy zarabiają coraz więcej! Czy czeka nas kolejny rok rekordowo niskiego bezrobocia?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here