Naga MarketsCzy potrafisz trafnie ocenić zatrudnienie w sektorze pozarolniczym w Stanach Zjednoczonych? FxGrow daje szansę, aby przetestować swoje analityczne zdolności i wygrać DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ NA największy kongres inwestycyjny w Europie środkowo-wschodniej – FXCUFFS2016.

Wejściówka uprawnia do uczestnictwa w Targach oraz wszystkich wykładach na Konferencji przez całe 2 dni FxCuffs tj. 11-12 Marca. Wartość wejściówki to 497 PLN.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

To proste. Jedyne, co musisz zrobić to otworzyć konto handlowe klikając TUTAJ i prawidłowo wytypować wartość najbliższego wskaźnika NFP podając swoją odpowiedź na łamach Comparic.pl w komentarzu pod tym postem.

 • Udział w zabawie biorą zarówno konta demo i rzeczywiste – bez konieczności wpłaty początkowego depozytu
 • Aby twój głos był ważny w komentarzu razem ze swoją prognozą podaj numer rachunku handlowego w FxGrow (konto DEMO lub LIVE)

Obowiązują poniższe zasady:

 • Swoje prognozy należy dodawać w komentarzach pod postem.
 • Każdy użytkownik może zamieścić wyłącznie jedną prognozę. W przypadku zamieszczenia więcej niż jednej prognozy ważna będzie ta z wcześniejszą datą.
 • W przypadku gdy więcej niż jeden użytkownik wytypuje poprawny wynik nagroda zostanie przyznana osobie, która zamieściła swoją odpowiedź wcześniej.
 • W przypadku gdy żaden uczestnik nie wytypuje poprawnej odpowiedzi nagroda zostanie przyznana osobie, która była najbliżej
 • Aby wziąć udział w konkursie wymagane jest posiadanie konta rzeczywistego lub demonstracyjnego FxGrow zarejestrowanego maksymalnie do godziny 11:00 dnia 04/03/2016
 • Swój typ można zamieścić maksymalnie do godziny 11:00 czasu polskiego dnia 04/03/2016
 • Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wejściówki na FxCuffs 2016.
 • Zwycięzca zostanie ogłoszony o 12:00 w poniedziałek 07/03/2016

Co to jest NFP?

Nonfarm Payroll to jeden z ważniejszych indykatorów makroekonomicznych w USA potrafiący wprawić w ruch świece na platformie w ponadprzeciętny sposób. Oczy wszystkich aktywnych traderów będą w piątek o godzinie 14:15 zwrócone ku monitorom ich komputerów. Sprawdź na ile trafnie będziesz potrafił ocenić wynik opublikowany już w najblizszy piątek i daj sobie szansę na uczestnictwo w FxCuffs dzięki darmowej wejściówce od FxGrow.

Konkurs w związku z publikacją NFP prowadzi również broker XM – szczegóły na łamach Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

 1. O jak super, że wygrałem chociaż nie trafiłem dokładnie, widziałem jednak, że wynik będzie lepszy niż prognozy, gdzie znajdę jakieś namiary do support’u??

 2. Z tego wynika, że najbliżej właściwego typu był kolega o nicku Sz.O 🙂

  Prosimy o kontakt z supportem FxGrow, potrzebna jest jeszcze weryfikacja numeru konta – czy rzeczywiście istnieje.

  Gratulacje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here