Naga MarketsOpcje binarne

08.10.2013

Witam serdecznie i zapraszam na krótki instruktaż, krok po kroku, jak założyć konto opcji binarnych tak, by mogło wziąć udział w forumowym konkursie na dziennik opcji binarnych.

Konkurs odbywał się będzie równolegle na kontach demonstracyjnych udostępnionych przez sponsora konkursu, firmę eXbino, a także na forum portalu w specjalnie przeznaczonym do tego dziale: “Konkurs na journal eXbino”

Zatem do udziału w konkursie potrzebne nam będą dwa konta: konto użytkownika na forum oraz konto opcji binarnych u eXbino. Warunkiem otrzymania konkursowego konta demonstracyjnego jest otwarcie konta rzeczywistego, założenie dziennika w specjalnie przygotowanym dziale na forum i zgłoszenie do supportu eXbino chęci uczestnictwa w konkursie. Konkurs odbywa się wyłącznie na udostępnionych kontach demo. Konto rzeczywiste będzie potrzebne w celu odebrania nagrody w wysokości nawet 10 000 PLN – zostanie ona zdeponowana przez brokera właśnie na tym koncie.

Pierwsze kroki na forum kierujemy w stronę regulaminu konkursu. Czytamy, zastanawiamy się, dochodzimy do wniosku, że warto i… co dalej?

Konta rzeczywiste  na potrzeby konkursu zakładamy przez link serwisu Comparic.

Konkurs na dziennik opcji binarnych - instrukcja zakładania konta konkursowego.
Kliknij by powiększyć..

 Link prowadzi nas na stronę główną eXbino, gdzie mamy możliwość zapoznania się z informacjami o firmie oraz o opcjach binarnych. Gdy zechcemy przejść do następnego kroku klikamy przycisk “Otwórz konto”.

Konkurs na dziennik opcji binarnych - instrukcja zakładania konta konkursowego.
Kliknij by powiększyć..

Przeglądarka przeniesie nas do formularza wniosku o otwarcie konta. W tym miejscu proszę podać swoje dane, na które zarejestrowany będzie rachunek brokerski, a także wybrać walutę konta. Tutaj też musimy zaznaczyć, że akceptujemy regulamin.

Konkurs na dziennik opcji binarnych - instrukcja zakładania konta konkursowego.
Kliknij by powiększyć..

Gdy już wyślemy formularz zostaniemy przeniesieni do sekcji deponowania środków na koncie. Do wyboru mamy wygodne metody, jak: tradycyjny przelew bankowy, szybki przelew przez serwis internetowy, a także płatności kartą kredytową. Nie jest to wymóg konieczny. Na koncie rzeczywistym można handlować do woli poza konkursem.

Konkurs na dziennik opcji binarnych - instrukcja zakładania konta konkursowego.
Kliknij by powiększyć..

 Przedostatnim krokiem jest wysłanie wiadomości e-mail na adres: support@exbino.com z prośbą o zakwalifikowanie rachunku do konkursu i udostępnienie konkursowego konta demo.

WAŻNE: na przejście całej tej procedury mamy czas do 1 listopada, ponieważ konkurs rusza 4-go.

Ostatnim i najważniejszym punktem programu jest utworzenie dziennika w dziale konkursowym forum. Prowadzenie dziennika to zajęcie, do którego warto podejść z zaangażowaniem, ale też sam zapał nie wystarczy. Dziennik wymaga od prowadzącego także dyscypliny, wytrwałości oraz chęci dzielenia się z innymi swoją wiedzą, sukcesami, spostrzeżeniami, ale także wątpliwościami czy nawet porażkami. Jest to swego rodzaju pamiętnik transakcyjny, w którym nie powinno zabraknąć wzmianek o systemie i podejściu do niego. Ostatecznie każdy dziennik jest inny, tak jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Jednak te najlepsze łączy jedna, ważna cecha – chętnie się do nich wraca, by śledzić postępy.

Życzymy powodzenia!

Kilka przydatnych linków:

Rejestracja na forum

Link konkursowy do strony eXbino

Dział konkursowy na Forum

Regulamin konkursu

Temat do zadawania pytań
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here