Naga MarketsPortal Comparic.pl jako patron konkursu Profil Tradera organizowanego przez Fritz Group S.A. zaprasza do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody…


 Podejmij wyzwanie, wygraj nagrody rzeczowe i etat w Fritz Group S.A.

Pracuj wśród profesjonalnych traderów i zdobywaj wiedzę!

Konkurs startuje 27 czerwca, zapisy trwają już od dziś!

Poniżej znajdziesz nagrody jakie możesz wygrać w konkursie Profil Tradera, w zależności od zajętego  miejsca:

I miejsce – trzymiesięczny etat w Fritz Group S.A. oraz laptop.

II miejsce – trzymiesięczny etat w Fritz Group S.A. oraz tablet iPad Air 2.

III miejsce – trzymiesięczny etat w Fritz Group S.A.

Szczegóły dostępne na: www.profiltradera.pl

forexmedia_large1


 

Fritz Group to spółka powstała w 2011 roku na bazie kapitału ludzkiego oraz przeszło 20 letniego doświadczenia w branży wymiany walut zgromadzonego przez zespół fachowców zarówno z branży It jaki i finansowej. Inicjatorem całego projektu jest Ryszard Fryc, współzałożyciel między innymi: Optimus S.A. oraz Banku Współpracy Regionalnej obecnie DeutscheBank.

Spółka obecnie prowadzi między innymi projekt kantorów automatycznych Fritz Exchanger, pierwszych tego typu maszyn o gabarytach bankomatu umożliwiające krzyżową wyminanę 5 walut oraz skup 9.

Główną działalnością spółki jest kantor internetowy Fritz Exchange, spółka uruchomiła również program Cashbackowy Fritz Cashback.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

10 KOMENTARZE

 1. Przeczytałem przed chwila regulamin..pomimo zapewnien organizatora w poniższym komentarzu cyt;” Fritz Group 23 czerwca 2016 11:53 at 11:53

  Darro W związku z licznymi uwagi odnośnie regulaminu, postanawiamy znieść wszystkie wspomniane przez Pana ograniczenia. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na rynku.” –
  żadna z moich uwag nie została uwzględniona..i nic w nim nie zmieniło sie …czyżby jednak organizator został przy pierwotnej wersji?
  Jutro o 9 zaczynamy konkurs…nie wiem teraz jakich zasad mam sie trzymac…?

 2. Dziękuje za odpowiedź i myślę ,że zmiany w regulaminie wpłyną pozytywnie na rywalizacje w konkursie. Tez w tej sytuacji wezmę w nim udział… z nadzieja na dobry wynik 😉
  pozdrawiam
  dg

 3. Darro W związku z licznymi uwagi odnośnie regulaminu, postanawiamy znieść wszystkie wspomniane przez Pana ograniczenia. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na rynku.

 4. Darro, na stronie konkursowej można dopytać o to jak to będzie wszytko “działać” http://profiltradera.pl/kontakt/

  Co do 40 transakcji to nie problem obejść bo jak masz sygnał pod swoją strategię to po prostu otwierasz kilka transakcji tylko, że z mniejszym wolumenem. Gorzej trochę z tym stop lossem…

 5. Darro, żeby transakcje na cepa nie wchodzily. Bo jaki wtedy to ma sens. Walniesz lotem 8.00 jedna transakcję, wejdzie i co Ci z tego. Jak dalej nie będziesz umiał grać.

 6. Przeczytałem regulamin…wynotowałem kilka punktów:
  “7. wykonać co najmniej 40 (słownie: czterdziestu) Transakcji Konkursowych w Okresie Trwania Konkursu,
  3. Najwyższa wysokość maksymalnej, łącznej pozycji otwartej w jednej chwili w Okresie Trwania Konkursu pozycji Transakcji Konkursowej nie może przekraczać w sumie 0,3 lota.
  4. Organizator ma prawo zamknąć pozycję otwartą na Koncie Demo w przypadku kiedy jednorazowa strata tej pozycji wynosi 150 pipsów dla par z PLN oraz 40 pipsów dla pozostałych par walutowych”

  Zadałbym z chęcią pytanie organizatorowi jaki jest cel tych ograniczeń-( mówimy tu przecież o wirtualnych pieniądzach ,nikt tu nie poniesie realnej straty więc nie chodzi o ochrone kapitału) . Z regulaminu wynika ,ze organizator w pewnym sensie narzuca strategie… gdyż: ( 40 transakcji w 20 dni tradingowych i max SL 40p) – zdecydowanie preferuje daytraderów i skalperów … a z doświadczenia własnego wiem ,że prędzej czy później prowadzi to do overtradingu i wyczyszczenia konta… O wygranej powinien decydowac końcowy stan konta ,a nie metoda jaką się go osiąga.

 7. Fajna akcja z Waszej strony.
  Zarejestrowany, platforma działa.
  Widzimy się 27.06. na linii startu.

  Miłego wieczoru dla całej obsady Comparica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here