Naga Markets

Niedawno informowaliśmy Was o dużym wydarzeniu “Blockchain w biznesie – nowe możliwości”, które odbędzie się 13 września w Poznaniu. To pierwszy taki event VIP w Polsce w pełni poświęcony praktycznym zastosowaniom technologii blockchain w firmach, projektach i biznesie.

Na tę jednodniową konferencję zostali zaproszeni eksperci z górnej półki, którzy będą mówić o trendach, które nadchodzą. Wystąpią reprezentanci różnych branż, w tym: żywieniowej, finansowej, muzycznej, sportowej, logistycznej, ubezpieczeniowej czy technologicznej.Chcesz wygrać BEZPŁATNY BILET? Dobrze się składa, ponieważ Stowarzyszenie Blockchain Polska organizuje wyjątkowy konkurs dla wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami. 

“Chcemy dać Ci taką szansę, by poszerzać Twoje horyzonty i dzielić się unikatową wiedzą. Będziesz też mógł/mogła na żywo poznać prelegentów!” – czytamy na oficjalnym profilu.

Mimo, że wydarzenie dedykowane jest właścicielom firm i biznesu, założycielom startupów czy też kadrze menedżerskiej, nie musisz być jednym z nich! Twoim atutem będzie sama ciekawość blockchaina, tokenizacji, metaverse czy web3.

Skorzystaj z okazji i zdobądź “dziką kartę”, by wziąć udział w tym wydarzeniu i wejść w świat enterprise. Do wygrania są dwie wejściówki, a wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę.

Co trzeba zrobić? 🎟️

  1. Obserwować profil Polish Blockchain Association na Linkedin
  2. Udostępnić post na swoją ścianę
  3. Napisać w komentarzu posta z konkursem: Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?

Odsyłamy Was na ich Linkedin: 

XTB

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6972898397385056256

Powodzenia!

___

Więcej o samym wydarzeniu możesz przeczytać tutaj: https://enterprise.blockchain-polska.org/Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here