Naga MarketsKonkurs na dziennik eXbino: zapisy przedłużone!
źródło: fotolia.com

21.10.2013

Mamy przyjemność ogłosić nowe zasady konkursu na dziennik tradera opcji binarnych, który organizujemy we współpracy z eXbino. W wyniku powtarzających się uwag dotyczących uciążliwego obowiązku zasilenia konta rzeczywistego by wziąć udział w konkursie, doszliśmy wspólnie z eXbino do wniosku, że obowiązek ten należy znieść. Konkurs odbywał się będzie tylko na kontach demonstracyjnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od dziś przez dwa tygodnie można zgłaszać swój udział w konkursie (do 1 listopada). Nie trzeba ryzykować swoich pieniędzy, a nagrody są bardzo wysokie. Konkurs trwać będzie od 4 listopada do 20 grudnia.

Jedyne co należy zrobić, to:

1. założyć rachunek rzeczywisty w eXbino: LINK . Na ten rachunek zostanie na koniec wypłacona ewentualna nagroda. Jeśli posiadasz już konto rzeczywiste w eXbino, wtedy możesz użyć dotychczasowego konta.

2. Założyć dziennik w specjalnie przygotowanym dziale na Forum (link).

3. Wystosować do eXbino e-mail zgłaszający udział w konkursie wraz ze swoimi danymi oraz nazwą założonego dziennika na adres: support@exbino.com.

Nagrody przewidziane w konkursie to:

10.000 PLN za pierwsze miejsce

5.000 PLN za miejsce drugie

3.000 PLN za miejsce trzecie

2.000 PLN za miejsce czwarte

1.000 PLN za miejsce piąte

I kolejno: 900, 800, 700, 600, 500 PLN za miejsca 6.-10.

Nagrody zostaną zdeponowane przez eXbino na rachunkach założonych przez uczestników przystępujących do konkursu po ogłoszeniu wyników. Warunkiem wypłaty nagrody będzie wykonanie 10-krotnego obrotu wygraną.

Dzienniki traderów opcji binarnych oceniać będzie komisja jurorów złożona z dwóch redaktorów portalu Comparic, dwóch pracowników eXbino oraz jednego eksperta niezależnego.

Dzienniki oceniane będą w czterech kategoriach:

a) wartość merytoryczna 0-3 pkt 

b) regularność prowadzenia dziennika 0-2 pkt

c) jakość publikacji w dzienniku 0-2 pkt

d) zyskowność tradera 0-3 pkt (kryterium obiektywne)

Najważniejszym punktem programu jest utworzenie dziennika w dziale konkursowym forum. Prowadzenie dziennika to zajęcie, do którego warto podejść z zaangażowaniem, ale też sam zapał nie wystarczy. Dziennik wymaga od prowadzącego dyscypliny, wytrwałości oraz chęci dzielenia się z innymi swoją wiedzą, sukcesami, spostrzeżeniami, ale także wątpliwościami czy nawet porażkami. Jest to swego rodzaju pamiętnik transakcyjny, w którym nie powinno zabraknąć wzmianek o systemie i podejściu do niego. Ostatecznie każdy dziennik jest inny, tak jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Jednak te najlepsze łączy jedna, ważna cecha – chętnie się do nich wraca, by śledzić postępy.

Dodatkowo, każdy uczestnik konkursu, który zdeponuje środki na koncie rzeczywistym eXbino, otrzyma bonus pieniężny. Kwotę bonusu należy zaryzykować w jednej transakcji, a możliwość wypłaty wygranej uzyskujemy po wykonaniu 5-krotnego obrotu zyskiem z bonusu.

Wielkość bonusu zależy od wysokości dokonanej wpłaty i dla kont w PLN wynosi:

Depozyt 600 – 1’199 PLN = premia 150 PLN
Depozyt 1’200 – 2’099 PLN =premia 300 PLN
Depozyt 2’100 – 2’999 PLN = premia 450 PLN
Depozyt powyżej 3’000 do 5’999 PLN = premia 600 PLN
Depozyt powyżej 6’000 PLN = premia 900 PLN

Zachęcam także do zapoznania się z regulaminem konkursu (link).

Strona brokera eXbino.

Dział konkursowy Forum.

Życzymy powodzenia!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here