Naga Markets

Konkurent ethereum (ETH) może wkrótce znaleźć się w gronie TOP5 kryptowalutGospodarz popularnego kanału kryptowalutowego Coin Bureau twierdzi, że jeden z konkurentów ethereum (ETH) może wkrótce wskoczyć do pierwszej piątki aktywów kryptowalutowych pod względem kapitalizacji rynkowej. W nowym filmie, analityk korzystający z pseudonimu Guy prognozuje, że token sieci Avalanche (AVAX) jest gotowy konkurować z większymi aktywami kryptowalutowymi, które znajdują się nad nią na liście topowych tokenów.

  • Avalanche jest obecnie 12. tokenem pod względem kapitalizacji, osiągając łączną wartość 15,6 miliardów dolarów, według Coinmarketcap
  • Żeby znaleźć się w pierwszej piątce, musiałby w chwili obecnej posiadać kapitalizację co najmniej 49 miliardów dolarów, czyli zwiększyć obecną wycenę kilkukrotnie
  • Guy z Coin Bureau jest jednak przekonany, że rosnąca adopcja oraz zastosowanie sieci Avalanche pozwoli jej konkurować z głównymi blockchainami
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Alanache gotowy konkurować z siecią Ethereum

Guy twierdzi, że pomimo ostatniej korekty na rynku kryptowalut, cena AVAX pozostaje w trendzie wzrostowym ze względu na rosnący popyt konsumencki i łatwą dostępność jego „c-chaina”, który jest domyślnym smart contractem Avalanche. Analityk twierdzi, że jest to byczy znak dla AVAX.– Jest możliwe, że avalanche może znaleźć w pierwszej piątce, zwłaszcza że niektóre kryptowaluty na jej drodze są mniejszego kalibru, delikatnie mówiąckomentuje Guy w najnowszym materiale wideo.

– Avalanche pozostaje w wyraźnym trendzie wzrostowym pomimo ogromnego spadku na rynku kryptowalut, który widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dzieje się tak z jednego prostego powodu, a jest nim popyt – dodaje.

Patrząc jednak na wykres cenowy widać, że teza o trendzie wzrostowym może być nieco naciągana. AVAX nie spadał może tak nisko jak bitcoin oraz ethereu, jednak również testował kilkumiesięczne minima, a od listopadowych szczytów do styczniowych dołków tracił ponad 60%.

Wykres kryptowaluty avalanche, notowania AVAX/USDT
Wykres kryptowaluty avalanche, notowania AVAX/USDT

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

XTB

Według DappRadar, c-chain sieci Avalanche posiada około pół miliona miesięcznych aktywnych użytkowników. Liczba dziennych transakcji w ramach łańcucha również nieustannie rośnie.

Oprócz wsparcia EVM (Ethereum Virtual Machine) przez c-chain, adopcja avalanche jest spowodowana również faktem, że Binance i Coinbase obsługują wypłaty i depozyty bezpośrednio z i na c-chain. To sprawia, że AVAX jest łatwo dostępny dla przeciętnego posiadacza kryptowalut.

Według Guy’a, wzrost sieci Avalanche do takich rozmiarów, że będzie w stanie rzucić rękawicę blockchainowi Ethereum, nie jest niemożliwym scenariuszem.

– W tej chwili AVAX wydaje się być skupiony na DeFi (zdecentralizowanych finansach), i to wszystko jest dobre, ale to bardzo zatłoczona okolica. To powiedziawszy, trendy rysują się na korzyść Avalanche i jeśli będzie kontynuował swoją drogę, może stać się wystarczająco duży, aby rzucić wyzwanie sieci Ethereum – dodaje twórca Coin Bureau.

Avalanche zmienia właściciela po 63,9 dol. w czasie pisania tego tekstu, trzymając się cały czas poniżej 200-dniowej średniej ruchomej, która stanowić będzie obecnie kluczowy opór.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here