Naga Marketszrzut-ekranu-2016-09-28-o-12-42-10Broker easyMarkets w celu poszerzenia oferty wprowadził dla swoich klientów nowe, unikatowe narzędzie dealCancellation umożliwiające klientom anulowanie stratnych pozycji.


dealCancellation – co to jest?

dealCancellation to uniklna funkcja na platformie easyMarkets, która daje klientowi prawo do anulowania transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskania zainwestowanych środków. Z funkcji można skorzystać przy inwestycjach na wielu produktach, w tym podczas handlu walutami, złotem, srebrem i ropą.

Kiedy korzystać z dealCancellation ?

Z funkcji dealCancellation możesz skorzystać w dowolnym momencie. Wystarczy, że jesteś klientem easyMarkets i przed zawarciem kolejnej transakcji na swojej platformie włączysz opcje dealCancellation, aby zapewnić sobie ochronę.

dealcanc_screenshot_1_pl

Funkcja dealCancellation zapewnia możliwość anulowania transakcji, która zaczyna tracić w ciągu 1 godziny oraz odzyskania poniesionych strat. W przypadku kiedy cena osiągnie zakładany przez Ciebie poziom Stop-Loss przed wygaśnięciem funkcji, Twoja strata zostanie zwrócona na konto.

Koszt związany z uruchomieniem funkcji dealCancellation to wartość procentowa od kwoty transakcji. Aby z niej skorzystać należy uruchomić opcje jeszcze przed zawarciem transakcji. Wtedy to na platformie easyMarkets pojawi się informacja o kosztach związanych z otwarciem konkretnej transakcji (patrz screen powyżej).

Sprawdź więcej szczegółów dotyczących funkcji dealCancellation od brokera easyMarketstokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

  1. Ja korzystam z dealCancellation kiedy mam wątpliwości co do powodzenia transakcji. Warto zaryzykować bo zysk może być znaczący, ale jednak jest też ryzyko. Tak jest podczas tych najważniejszych wydarzeń rynkowych, kiedy niestabilność jest duża. weźmy np. raport NFP o liczbie nowych miejsc pracy w USA. On ma bardzo duży wpływ na notowania. Więc jeśli otwierasz pozycję zależną od NFP koniecznie wybierz tę opcję. Jeśli okaże się, że publikowane dane Ci szkodzą, po prostu korzystasz z tej opcji i anulujesz transakcję. I tak zawsze przy ważnych wydarzeniach. Naprawdę warto.

  2. Wprowadzenie dealCancellacion – super pomysł. Wiele razy mnie to ratowało. Ale ogólnie platforma jest porządna i rozwijana. Duży plus za porządną aplikację na smartfony.

  3. Sensowna platforma, dobry support po polsku, chętnie pomagają. Polecam zrobienie darmowych webinarów z opcji waniliowych i forexa. Dużo konkretnej wiedzy w czasie kilkudziesięciu minut szkolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here