Naga MarketsOd sześciu dni obserwujemy wzrosty na parze walutowej EURNZD. Obecnie rynek znajduje się w okolicach lini trendu wzrostowego i wszystko wygląda na to, że w najbliższym czasie moglibyśmy spodziewać się jej pokonania i zmiany nastawienia rynku. Za tym scenariuszem przemawia również fakt, iż w ciągu ostatnich trzech dni rynek już dwukrotnie odrzucił opór 1.5494. Do pełnej realizacji scenariusza spadkowego konieczne byłoby również pokonanie strefy wsparcia w okolicach poziomu 1.5404 zbiegającego się z 38.2% korekty Fibonacciego. Potencjalnym targetem dla pozycji krótkich byłyby wówczas okolice poziomu 1.5255.

Jeżeli natomiast rynek odrzuci linię trendu i pokona w/w opór 1.5494, wówczas wzrosty mogą dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.5628.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Już dziś odbierz bonus powitalny 50 EUR od Brokera RoboForex[/pullquote]

EURNZD H1
EURNZD H1

Za zmianą nastawienia rynku może również przemawiać obecna sytuacja na wykresie dziennym gdzie od trzech dni testujemy linię trendu spadkowego. Co równie istotne poziom ten niemal idealnie zbiega się z mało znanym choć niezwykle skutecznym (szczególnie na walutach) poziomem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków.

EURNZD Daily
EURNZD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here