Naga MarketsPrace konserwacyjne na portalu Comparic.pl dobiegły końca

Jak z pewnością Państwo zauważyli, od piątku (20 stycznia) od późnych godzin wieczornych pojawiły się problemy z funkcjonowaniem portalu Comparic.pl. Było to spowodowane przerwą techniczną mającą na celu wprowadzenie szeregu usprawnień. Dziękujemy za Państwa cierpliwość – od 24 stycznia powracamy na pełnych obrotach!


Szybki rozwój wymaga poważnych zmian

W związku z ciągłym wzrostem popularności Comparic.pl oraz tworzeniem serwisów w wersjach obcojęzycznych pojawiła się konieczność zmian dotychczasowych rozwiązań technologicznych na bezpieczniejsze oraz pozwalające utrzymać bez zakłóceń większy ruch.

Te artykuły również Cię zainteresują
Chociaż wstępnie zakończenie prac zaplanowano na 22 stycznia (niedziela), to z powodu utrudnień niezależnych od zespołu technicznego powrót pełnej funkcjonalności portalu opóźnił się o kilkanaście godzin. W tym momencie możemy jednak z pełną odpowiedzialnością poinformować, że wszystko powraca do normy, a Comparic.pl powinien działać jeszcze szybciej na urządzeniach desktopowych oraz mobilnych.

“Do przeprowadzonych w weekend zmian zaplecza technologicznego przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu i zdawaliśmy sobie sprawę, że na krótki okres może to zaburzyć normalne funkcjonowanie portalu. Wprowadzone usprawnienia były jednak niezbędne dla dalszego, dynamicznego rozwoju. Dziękuję naszym Czytelnikom za cierpliwość i liczę na dalsze wsparcie w tworzeniu Comparic.pl” – komentował Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic i wiceprezes Fundacji FxCuffs.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here