Naga MarketsGościem Comparic24.TV był Barłomiej Bartula, prezes ManyDev Studio Spółka Akcyjna SE – nowej spółki gamedev, która powstała w tym tygodniu wskutek przejęcia notowanych na warszawskiej giełdzie Platynowych Inwestycji.
  • W rozmowie, prezes ManyDev wyjaśnia m.in. jak przebiegał proces tej transformacji, a także prezentuje plany na ten rok
  • Wyjaśnił także jak będzie wyglądała nietypowa struktura spółki oraz jej długoterminowe plany
  • Bartłomiej Bartula podzielił się również swoim spojrzeniem na przyszłość branży gamingowej na GPW

Spółka na początku będzie zajmowała się produkcją gier wideo na komputery PC. Będzie skupiała utalentowane zespoły w swojej strukturze i stwarzała im najlepsze możliwe warunki do pracy twórczej, jaką jest tworzenie gier. – stwierdził Bartłomiej Bartula, prezes ManyDev.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prezes ManyDev uchylił także rąbka tajemnicy co do tego, jakie typy gier będą tworzone przez studia zrzeszone pod skrzydłami nowej spółki.

Chcemy wyjść poza schemat, zobaczyć rynek i to co on nam przyniesie. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i nie chcemy ograniczać kreatywności. – stwierdził. – Nie chcemy zamykać się na jeden określony typ gier. Będziemy hubem gamingowym.

Zobacz również: Platynowe Inwestycje to teraz ManyDev Studio. Z rynku nieruchomości do gamingu

Kluczową dla inwestorów kwestią jest sposób powstania ManyDev oraz jego błyskawicznego wejścia na giełdę poprzez przejęcie spółki Platynowe Inwestycje, która zajmowała się wcześniej obrotem nieruchomościami.

Wybór spółki był determinowany tym, że na chwilę obecną nie prowadziła żadnej działalności. Zespół specjalistów dokonał due dilligence i wszystkich niezbędnych audytów. – zaznaczył prezes ManyDev.

– Na tej podstawie nasi inwestorzy odkupili całość udziałów od poprzednich inwestorów, zresztą to można znaleźć w komunikatach. Jest to bardzo istotne, że wykupiliśmy całość udziałów i tak naprawdę nasza poprzedniczka z dniem podpisania umowy inwestycyjnej i odwołania rady nadzorczej przestała istnieć. Musimy to jasno zaakcentować. – dodał.

Szerszego wytłumaczenia całego procesu prezes GameDev Studio SA dokonał w rozmowie na antenie Comparic24.tv.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wiadomości bitcoin | notowania bitcoina | jsw akcje | kurs funta | prognozy giełdowe 2020 | bitcoin cash prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here