Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1Dzisiejsza rekomendacja Barclays stawia pytanie: czy rajd byków na USD właśnie się skończył? Czy może jest to jedynie przerwa na księgowanie zysków? Poniżej znajduje się spojrzenie analityków Barclays na trzy główne pary walutowe:


Po sześciu dniach korekcyjnych spadków, EUR/USD zdołało utworzyć objęcie hossy, które naszym zdaniem zwiastuje rychłe wzrosty na głównej parze walutowej. Jak długo potrwają wzrosty? Posługując się mierzeniami Fibonacciego można wskazać na 1,1265 jako najważniejszy potencjalny punkt zwrotny na wykresie. To tam zdaniem analityków można oczekiwać powrotu USD do wzrostów:

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSDH1Podobna sytuacja kształtuje się na GBP/USD, gdzie miejsc na wykresie w których cena może zawrócić jest aż dwa. Pierwszy, bliższy poziom znajduje się na zniesieniu 61,8 ostatniego ruchu spadkowego, natomiast drugim prawdopodobnym miejscem powrotu GBP/USD do spadków są okolice 1,4400:

GBPUSDH4Ostatnią z analizowanych par walutowych jest USD/CAD, gdzie na wykresie dziennym pojawiła się bardzo ładna formacja objęcia bessy. Dodatkowo bliska obecność średniej ruchomej sprawia, że zdaniem analityków Barclays USD/CAD jest warte sprzedania:

USDCADDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here