Naga MarketsJednymi z najważniejszych danych, które publikowane były w dniu dzisiejszym podczas sesji europejskiej były informacje dotyczące bezrobocie w Niemczech. Ostatecznie odczyty okazały się być dużo lepsze od prognoz.

Rysunek 1. Dane z niemieckiego rynku pracy,źródło: investing.com

W wyniku tak dobrych danych spore wzrosty zanotował dzisiaj najważniejszych niemiecki indeks giełdowy DAX30. Wzrosty poprzedzone były obroną ważnego obszaru technicznego składające się z linii trendu wzrostowego oraz lokalnej strefy popytowej zlokalizowanej w rejonie cenowym 12800 pkt.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego brokera zagranicznego CFD, gdzie można głosować również na Easy Markets

Rysunek 2. Analiza techniczna,DAX30,D1,3.1.2018

Obecne sytuacja wygląda na zakończenie ruchu korekcyjnego i kontynuację szerokiego trendu wzrostowego. Ostatecznym potwierdzeniem dla dalszych wzrostów będzie przełamanie lokalnego oporu znajdującego się w okolicy 13000. Wówczas zostaje otwarta droga w okolice ostatnich historycznych maksimów.

Zobacz bogatą propozycję opcji waniliowych brokera Easy Markets

Rysunek 3. Analiza techniczna,DAX30,H1,3.1.2018

Aby wykorzystać obecną sytuację należy zakupić opcję call z terminem realizacji do końca miesiąca. Wybicie nowych maksimów pozwoli na zarobienie wielokrotności potencjalnego ryzyka.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here