Naga MarketsKonferencja TradingowaStrategie tradingowe to bardzo ważny element całego procesu zawierania transakcji, gdyż determinują większość zmiennych, które wpływają na to, czy zarabiamy, czy też ponosimy straty. Musimy mieć na uwadze, aby strategia, którą stosujemy była dla nas zrozumiała i dawała jasne wytyczne. Jak to usystematyzować? Sprawdź poniżej!

Konferencja Online – Strategie Tradingowe

Wspólnie z brokerem Tickmill, zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 25 kwietnia 2020. Wszystko oczywiście online! Konferencja potrwa od 10:00 do 14:30. Podczas 4 prelekcji poznasz 3 podejścia do tradingu oraz dowiesz się, co kształtuje obecne nastroje na rynkach i jakie są prognozy dla najważniejszych instrumentów.

Konferencję online poprowadzi Arkadiusz Jóźwiak, Marcin Kiepas, Łukasz Skiba oraz Maksymilian Bączkowski. Mamy też niespodziankę dla wszystkich uczestników, ale o tym za chwilę.

Ważne! Jeśli nie możesz uczestniczyć w konferencji online, a chcesz otrzymać jej nagranie, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to. Wystarczy, że się zarejestrujesz.

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ONLINE

Harmonogram Konferencji Strategie Tradingowe

Słynny Warren Buffett zwykł mawiać, że giełda jest miejscem transferu pieniędzy od aktywnych do cierpliwych. Oznacza to, że czasem lepsze efekty daje spokojne i cierpliwe inwestowanie w odpowiednio wyszukane aktywa niż otwieranie setek transakcji na chybił trafił. Podobną strategię można wykorzystać również podczas analizy wykresów. Czasem im skromniejsza analiza, tym lepsze jej efekty. W ten sposób możemy oszczędzić nie tylko sporo czasu, ale również i pieniędzy. W trakcie swojej prelekcji Arkadiusz postara się wskazać jak nieskomplikowana może być zyskowna strategia inwestycyjna.

Znana strategia PSV – jak wszystko w życiu z czasem ewoluuje. W tym momencie po 4 latach handlu strategią zmieniło się postrzeganie poszczególnych elementów, aby dostosować się do obecnej sytuacji rynkowej. Zobacz, jak i dlaczego system handlu na niemieckim indeksie DAX zmienił się oraz jak można obecnie się nim posługiwać. Podczas prelekcji Max omówi działanie swojego systemu handlu oraz elementy, które dostosowuje do zmieniających się warunków rynkowych.

  • godz. 14:00
    KONKURS

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Konkurs z Nagrodami dla Uczestników Konferencji

Dla wszystkich uczestników Konferencji Online przygotowaliśmy konkurs z ciekawymi nagrodami. Konkurs odbędzie się po ostatniej prelekcji, tj. około 14:00.

Prelegenci Konferencji

Zarejestruj się na darmową konferencję online, podczas której 4 ekspertów omówi 3 podejścia do tradingu oraz przeprowadzi analizę sytuacji na rynkach finansowych. Jeśli szukasz ciekawych strategii handlu, nie możesz przegapić tej konferencji!

Partner Technologiczny Konferencji Online

Tickmill jest jednym z czołowych brokerów CFD, który oferuje usługi również w Polsce. Od wielu lat spełnia najwyższe standardy rynkowe i dostarcza rozwiązania CFD dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych. Aby w pełni uczestniczyć w Konferencji Online “Strategie Tradingowe”, otwórz rachunek demonstracyjny w Tickmill.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPrzed nami decyzje monetarne BoJ, FOMC oraz EBC
Następny artykułKurs funta największym przegranym tygodnia! GBP najsłabszą walutą G8
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here