Naga MarketsJuż w najbliższą sobotę, 10 kwietnia 2021 roku odbędzie się całodniowa Konferencja KS9 On-Line, nad którą patronat medialny objął portal Comparic.pl. W trakcie tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania m.in. prezesów i członków zarządu spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i nie tylko. Po prezentacji każdej spółki odbywać się będzie sesja pytań i odpowiedzi, podczas której uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czasie.

Całodniowa konferencja dla inwestorów 

Konferencja KS9 On-Line jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich inwestorów. Wydarzenie to będzie transmitowane równolegle na YouTube jak i Facebooku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Swój udział potwierdzili – Stan Just – były producent Wiedźmina 3 w CD Projekcie, obecnie prezes Covenant.dev, Mateusz Wcześniak – prezes Movie Games oraz Członek Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego INC S.A., Łukasz Rosiński – prezes Varsav Game Studios, Noctiluca (ciekawy high-tech z Torunia, produkujący technologie OLED), Andrzej Wychowaniec – prezes Incuvo (gamedev VR), Marek Markuszewski (Starward Industries) oraz Robert Ogłodziński – były narrative designer Wiedźmina 3 i CP2077 w CD Projekcie, obecnie wiceprezes Longterm Games.

LINK do transmisji na żywo 👇

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lotos cena | kurs euro online | pkn orlen gpw | co to blik | biomed-lublin gpw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNiedzielski: Przedłużenie obostrzeń z powodu III fali pandemii do 18 kwietnia
Następny artykułOponeo.pl miało wstępnie 85,2 mln zł przychodów w marcu, wzrost o 24% r/r
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here