Naga MarketsSiedziba główna GPW
Budynek siedziby GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), mając na uwadze chęć pogłębienia współpracy pomiędzy państwami grupy V4 oraz Bułgarii, Chorwacji, Rumunii i Słowenii, organizuje Konferencję Giełd Trójmorza, która odbędzie się 7 września br. w Krakowie. Wydarzenie swoim Patronatem Honorowym objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

  • Rynki regulowane mają kluczowe znaczenie w czasach niepewności. Pokazał to dogłębnie kryzys wywołany przez pandemię Covid-19.
  • Istotne jest, aby wysoko pozycjonować merytoryczną dyskusję na temat wyzwań, jakie stoją przed rynkami kapitałowymi.
  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) od lat dba i poszerza historię współpracy pomiędzy giełdami z regionu Trójmorza.

Konferencja Giełd Trójmorza to kluczowe wydarzenie dla dalszego rozwoju regionu i wzrostu jego atrakcyjności inwestycyjnej oraz pokaże potencjalnym inwestorom jego innowacyjność i rozwój technologiczny. Do udziału dwóch panelach „Wyzwania rynków kapitałowych Trójmorza i znaczenie współpracy regionalnej” oraz „Czy zwiększanie świadomości ESG może podnieść konkurencyjność regionu?”

Zaproszeni zostali Prezesi Giełd Papierów Wartościowych w regionie, przedstawiciele administracji publicznej, eksperci instytucji promujących ideę zrównoważonego rozwoju, praktycy biznesu i przedstawiciele najważniejszych instytucji finansowych w regionie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here