Naga MarketsKBiFJuż za nieco ponad miesiąc odbędzie się konferencja Blockchain i Finanse. Dokładnie 17 stycznia 2020 w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides (ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa) spotkają się w jednym miejscu osoby ze świata finansów, kryptowalut oraz Blockchain. Konferencja Blockchain i Finanse to wydarzenie skierowane do osób działających w tych branżach oraz szerokiego grona entuzjastów szukających informacji z tych dynamicznie rozwijających się obszarów. Wymienione branże w znacznym stopniu się przenikają, a ta konferencja stworzy platformę do dyskusji, wymiany doświadczeń, eksploracji nowych technologii oraz zdobywania kontaktów biznesowych.   Przestrzeń konferencji podzielona będzie na dwie sceny tematyczne – Finansową oraz Blockchain. Pozwoli to na indywidualny dobór wystąpień dla każdego uczestnika wydarzenia.

Na scenie Finanse zobaczymy m.in.:  Rafała Zaorskiego, Łukasza Zgiep (Beesfund), Bolesława Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomira Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomskiego (slomski.us), Krzysztofa Wojczala (krzysztofwojczal.pl), Joannę Sikorską (Art Division) czy Pawła Bilnickiego (zarobmy.se). Poruszane przez nich tematy będą dotyczyć wolności finansowej, sposobów inwestowania, nieruchomości, sztuki oraz prawa. 

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek, Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein), Adam Betka (Bithub.pl), Szymon Słodczyk (Value) czy Kajetan Komar-Komorowski (Lex Secure). Zakres poruszanych tematów na tej scenie będzie równie szeroki. Tematy wystąpień będą dotyczyć rozwiązań technicznych, sposobów inwestowania, analizy czy zagadnień prawnych,

Na każdej ze scen odbędą się także po 3 panele dyskusyjne. Pełną listę prelegentów, dyskutantów, ich sylwetki oraz tematy jakie będą poruszać znajdziecie na stronie konferencji – https://kbif.pl/.

Po części konferencyjnej będzie miała miejsce gala rozdania nagród Nexus 2019. Nagrody branżowe – Nexusy (ang. ogniwa), zostały tak opracowane, aby symbolizować dokonania zarówno osób, jak i całych zespołów pracujących na rzecz adopcji nowych technologii w Polsce.  W tym roku zostaną również przyznane dodatkowe nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Galę rozdania nagród uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego.

Bilety na konferencję Blockchain i Finanse są już w sprzedaży. Dostępne są w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję, uczestnictwo w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Można też kupić bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Dostępne są również bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony  dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali. W pierwszej turze sprzedaży bilety normalne kupimy za 100 zł netto, normalny rozszerzony o galę za 200 zł netto, a bilet VIP za 700 zł netto. Ceny biletów będą rosły wraz ze zbliżaniem się terminu konferencji. Obecne, promocyjne ceny obowiązują jeszcze przez dwa tygodnie, do 18 grudnia. 

Szczegółowe informacje o konferencji, prelegentach, gali Nexus 2019 oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/. 

Serdecznie zapraszamy!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here