Naga Marketskogo konferencji 10 lat BitcoinaPortal Bithub.pl wraz z kantorem kryptowalut FlyingAtom organizuje w styczniu, w Warszawie konferencję poświęconą przypadającej w tym czasie 10 rocznicy powstania Bitcoina. Konferencja 10 lat Bitcoina to całodzienne wydarzenie, połączone z galą rozdania Nexusów (nagród branżowych) oraz after party pod hasłem To The Moon. 


Konferencja z okazji 10 urodzin Bitcoina odbędzie się 26.01.2019 w warszawskim teatrze Palladium, natomiast after party odbędzie się w klubie hybrydy. Wśród prelegentów znajdują się liderzy polskiej branży oraz zaproszenie zagraniczni goście. 26.01 w Warszawie będzie można posłuchać wystąpień m.in. Mariusza Sperczyńskiego pomysłodawcy i założyciela giełdy bitSecurities oraz Bitmarket, Roberta Wiecko COO w Dash Core Group Inc, firmie odpowiedzialnej za development kryptowaluty Dash czy Jacka Czarneckiego, prawnika działający obecnie jako legal counsel w MakerDAO. Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio, Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kierczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (JTS).   

Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie internetowej konferencji: 10latbitcoina.com.pl. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, zwykłych oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Ceny biletów zaczynają się od 300 zł w zależności od miejsca na sali. Do końca grudnia można je nabyć z 50% zniżką, tak więc wejście na konferencję można nabyć już za 150 zł. 

Jednym z kluczowych elementów zwiększania adopcji Bitcoina jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach. Organizatorzy wydarzenia celebrującego BTC w pełni zdają sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w konferencji “10 lat Bitcoina” mogą dokonać zakupu biletów poprzez oficjalną stronę www.10latbitcoina.com.pl oraz bezpośrednio w sklepie www.FlyingAtom.shop z możliwości dokonania płatności w Bitcoinie!

Pula biletów w tej formie zakupu jest ograniczona dlatego zachęcamy wszystkich “krypto-ewangelistów” do wsparcia rynku właśnie w tej formie. Zachęcamy również do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dostępnych w sklepie: monety, koszulki, kubki, smycze, portfele i wiele innych. 

Najbliższa taka okazja na świętowanie dopiero za 10 lat, więc nie warto przegapić swojej szansy. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here