Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

Spółka znalazła się wczoraj wśród liderów wzrostów, rosnąć aż o ponad 12% i to na podwyższonych obrotach. Dzięki temu cena osiągnęła historyczne maksimum pokonując opór okolic 10,60 zł. Ciężko powiedzieć jak wysoko może zajść kurs, nie ma też żadnych rekomendacji dla tej spółki, pewne jest tylko to, że popyt kontroluje tutaj sytuację. O możliwych wzrostach pierwszy raz pisaliśmy 9 stycznia.tokeneo

Rainbow Tours zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

rainbow

Kolejna spółka, która jako nieliczna odnotowała wczoraj dobrą sesję – ponad 4% wzrosty na lekko podwyższonym obrocie. Panuje tutaj długoterminowy trend wzrostowy, spółka wzrasta niemal nieustannie od dnia debiutu. Ostatnio kurs porusza się wewnątrz kanału wzrostowego. 19 maja miało miejsce odbicie od dolnej krawędzi, które w kolejnych dniach było powoli rozbudowywane. Wczorajsza, silna sesja potwierdza kierunek wzrostowy. Wydaje się, że niebawem cena powinna osiągnąć poziom poprzedniego maksimum przy 28 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDzisiaj PMI usługowe i ECB – poranny komentarz makro
Następny artykułAnaliza Ichimoku NZDJPY i GBPAUD 3 czerwca 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here