Naga Markets

Dzisiaj dla nas najważniejsze dane to decyzja o poziomie stóp procentowych, która zostanie ogłoszona o godzinie 11:30. Wszyscy spodziewają się cięcia o 0,25 do 4%. Biorąc pod uwagę ostrożne postępowanie Rady Polityki Pieniężnej, raczej nie zaskoczą rynków większym cięciem.

O 9:00 dane z Czech. Stopa bezrobocia oraz Inflacja CPI – to dla grających na czeskiej koronie.

O 12:00 dane o mniejszym znaczeniu z Niemiec, czyli produkcja przemysłowa. Chyba, że będą zaskakujące, wtedy słabsze dane mogą przełożyć się na osłabienie Euro, a wyższe od oczekiwań na jego umocnienie. Najważniejsze wydarzenia dla Euro są jutro: decyzja o wysokości stóp procentowych w Strefie Euro, a później wystąpienie Mario Draghiego.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>
Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD 9 stycznia 2013
Następny artykułCNB próbuje osłabić czeską koronę niestandardową polityką
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here