Naga Markets

Po wczorajszym przemówieniu Mario Draghiego na rynki wkradła się spora nerwowość i niepewność co do dalszego zachowania się kursu Euro. Duże banki inwestycyjne wysyłają sprzeczne sygnały co do najbliższego kierunku swoich dużych pozycji. Zapewne wiele z nich ma już otwarte short, część jak BNP Paribas szuka możliwości wejść.

Ważnych danych ze Strefy Euro brak. Oczywiście trwają obrady w sprawie budżetu, ale nie powinno mieć to przełożenia na kurs samej wspólnej waluty.

Jedyne dane, które mogą mieć bezpośredni wpływ na rynek, to dane z Kanady o 14:30.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułBNP Paribas przygotowuje się do otwarcia longów na EUR/USD
Następny artykułAUD/JPY możliwe wypełnienie formacji głowy z ramionami
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here