Naga Markets

Dzisiaj do godziny 13:00 nie ma ważniejszych danych makro co powinno przełożyć się na spokojny handel, być może konsolidację po wczorajszych dużych ruchach.

O 13:00 jest posiedzenie Bank of England, na którym zostanie ogłoszony poziom stóp procentowych. Prognoza nie przewiduje zmian i zapewne nic w tym wymiarze się nie zmieni. Jednak nieprzewidywane obniżenie stóp miałoby ogromne przełożenie na osłabienie funta, analogicznie podwyżka umocniłaby funta

O 13:35 również decyzja Europejskiego Banku Centralnego w sprawie stóp procentowych – tutaj również prognoza przewiduje pozostawienie ich na niezmienionym poziomie.

O 14:30 zostanie ogłoszony Bilans handlowy USA oraz Liczba nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnychŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPodsumowanie sesji 7 listopada 2012
Następny artykułKomentarz poranny 8 listopada
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.