Dzisiaj najważniejszą decyzją dla nas będzie decyzja NBP o 11:30 w sprawie stóp procentowych. Rynek spodziewa się obniżki o kolejne 0,25 punktu i to wydaje się być już w cenach. NBP nie lubi specjalnie zaskakiwać, ale biorąc pod uwagę niską inflację, jak również niski poziom dynamiki PKB dzisiejsza decyzja może być większa od przewidywania.

O 12:00 dane o zamówieniach w przemyśle z Niemiec.

16:00 to indeks Ivey PMI z Kanady i możliwy duży wpływ na notowania tamtejszego Dolara.

Późno w nocy o 22:45 dane z Nowej Zelandii dotyczące bezrobocia.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj