Naga Markets

Dzisiaj ważne dane ze strefy Euro – dynamika PKB o 11:00.

O 13:00 decyzja o wielkości stóp procentowych z Wielkiej Brytanii. Prognoza to 0,5% czyli bez zmian. Niespodzianek raczej nie będzie.

Za to na rynkach są pewne plotki w sprawie decyzji w sprawie stóp procentowych ze strefy Euro o 13:45. Tutaj prognoza co prawda jest 0,75% również bez zmian, ale ostatnio wiadomości dotyczące wspólnej waluty potrafiły zaskakiwać.

O 14:30 liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych z USA.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD 6 grudnia 2012
Następny artykułLMAX przenosi się do Equinix Data Center
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here