Naga Markets

Dzisiaj bardzo dobre nastroje na giełdach w Azji. Giełda w Szanghaju rośnie o ponad 2,5%. Powinno mieć to przełożenie również na nastroje w Europie.

W kalendarzu indeks PMI z sektora usługowego dla Francji (9:50), Niemiec (9:55) oraz całej Strefy Euro (10:00). Dane te mogą mieć wpływ na notowania Euro.

PMI dla usług również z Wielkiej Brytanii o 10:30 i możliwy wpływ na GBP.

Ważne dane ze Stanów Zjednoczonych: Raport ADP o 14:15 oraz ISM PMI dla sektora usług.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPodsumowanie sytuacji na EUR/USD
Następny artykułPoranna analiza EUR/USD 5 grudnia 2012
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here