Naga Markets

Dzisiaj oczy inwestorów będą skierowane na USA i serię ważnych danych. Do 14:15 jeśli chodzi o odczyty makro będzie dość spokojnie natomiast o tej godzinie kluczowe dane ADP zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. 15 minut później dynamika PKG, a o 20:15 kolejne.

Ważna dla waluty Nowej Zelandii NZD może okazać się decyzja, która zostanie podjęta o 21:00 czyli poziom stóp procentowych.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>
Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD
Następny artykuł2 kolejne pozycje otwarte
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here