whitebit

W dniu dzisiejszym są ciekawe dane z egzotycznego rynku dla grających na walutach czyli Szwecji. O 9:30 Sprzedaż detaliczna r/r oraz Dynamika PKB. Pary EUR/SEK i USD/SEK charakteryzują się dużą zmiennością, w czasie sesji w Europie praktycznie zawsze jest trend pozwalający na daytrading. Spready u niektórych brokerów są ogromne, ale u większości przedstawionych w tabeli: LINK gra na tej walucie jest bardziej opłacalna niż na złotówce.

Z danych mogących mieć wpływ na Euro to dane z 9:55, czyli stopa bezrobocia z Niemiec.

O 11:30 przemówienie prezesa Bank of England, czyli wydarzenie, które zawsze może przełożyć się na kurs GBP.

Ważne dane z USA zaczynają się o 14:30: dynamika PKP kw/kw, liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych, a kończą się o 16:00 danymi z rynku nieruchomości.Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj