whitebit

Dzisiaj przed południem seria mniej ważnych danych z gospodarek Strefy Euro. Najważniejszy będzie indeks nastrojów konsumentów GfK z Niemiec.

Ważne dane o 10:30 z Wielkiej Brytanii – dynamika PKB rok do roku. Odczyt ten może mieć duży wpływ na Funta szterlinga także trzeba bardzo uważać na pary z tą walutą.

O 11:00 indeks nastrojów konsumentów KE ze Strefy Euro.

Kolejne kluczowe dane, które mogą mieć duży wpływ na rynek to zamówienia na dobra trwałego użytku w USA miesiąc do miesiąca o 14:30.Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj