Naga Markets

Kurs Euro znowu determinuje sprawa Grecji i brak porozumienia w sprawie pomocy finansowej. Kolejne posiedzenie odbędzie się prawdopodobnie w poniedziałek.

W kalendarzu na dzisiaj wpływ na rynek Funta może mieć protokół z posiedzenia BoE o 10:30 i dane o zadłużeniu netto sektora publicznego również o 10:30.

Dzisiaj odbywa się aukcja 10-letnich obligacji Niemiec i biorąc pod uwagę ostatnie niezbyt dobre dane z gospodarki naszych zachodnich sąsiadów może tutaj dojść do czegoś zaskakującego. Niemniej jednak jedyne zaskoczenie może być in minus

O 14:30 ważne dane z USA: wnioski o zasiłek dla bezrobotnych. Tutaj z kolei patrząc na ostatnie dobre dane ze Stanów, może być pozytywne zaskoczenieŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>
Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna anliza EUR/USD 21 listopada 2012
Następny artykułKontynuacja trendu spadkowego na Jenie
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here