Naga Markets

Dzisiejszy dzień znowu zostanie zdominowany przez temat, którego już wszyscy mają dość czyli Grecję i przyznanie kolejnej raty pomocy

Za nami konferencja Banku Japonii, na której nie została podjęta decyzja o luzowaniu polityki monetarnej. Na razie nie przełożyło się to na kurs Jena, który od piątku jest w fazie konsolidacji.

W kalendarzu właściwie dopiero o 14:30 dane, które mogą mieć jakieś wpływ na notowania walut: Pozwolenia na Budowę z USA. O 18:15 przemawia Prezes FED Bernanke.

Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułEUR/USD atakuje opór na 1.2800
Następny artykułPoranna analiza EUR/USD 20 listopada 2012
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here