Naga Markets

Dzisiaj sytuacja na rynku wydaje się przebiegać zgodnie z zasadą kupuj plotki sprzedawaj fakty. Bank Japonii ogłosił dodruk Jena, którego tak oczekiwały rynki i pod który przebiegało ostatnio jego osłabienie. Po decyzji jednak rozpoczęła się realizacja zysków.

Podobnie jest na EUR/USD – wydaje się, że spadek który można uznać za korektę, jest spowodowany właśnie realizacją zysków.

Najistotniejsze wydarzenia w kalendarzu na dzisiaj:

Właściwie w Europie brak ważnych danych.

O 14:30 dynamika PKB kw/kw z USA oraz liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych. 16:00 Indeks Filadelfia oraz dane o sprzedaży domów na rynku wtórnym.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD 20 grudnia 2012
Następny artykułW poszukiwaniu Świętego Graala – wywiad z Andrzejem Pierz
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here