whitebit

Dzisiaj seria danych z Europy zaczynając od 7:30 kończąc o 10:00 zostaną podane dane z Francji, Niemiec i Włoch. O 11:00 dane z Eurostrefy. Nie są to dane, które mają duży wpływ na walutę, jednak szczególnie dane z Niemiec będą zwracać uwagę rynków Odczyt odbiegający od prognoz może mieć wpływ na Euro.

Od 14:30 będą liczyć się tylko Stany Zjednoczone:
Zacznie się od danych o inflacji i liczby nowo zarejestrowanych bezrobotnych.
O 16:00 Indeks Filadelfia Fed, a o 19:20 przemówienie zaczyna Prezes Fed Bernanke i jak zwykle bywa to właśnie może mieć największy wpływ na rynkiZapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.