Naga Markets

Dzisiaj czeka rynki seria danych z Europy. Już o 8:45 dane o bezrobociu z Francji. O 10:30 seria danych z Wielkiej Brytanii w tym najważniejsze dane o inflacji.

O 11:00 odczyt indeksu ZEW z Niemiec, który po ostatnich słabszych wiadomościach dobiegających z gospodarki naszych zachodnich sąsiadów może mieć duże przełożenie na kurs Eurodolara. Prognoza (-9,9) jest lepsza od ostatniego odczytu (-11,5) i tutaj odczyt może zaskoczyć rynki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKomentarz z dnia 12 listopada 2012
Następny artykułKomentarz poranny 13 listopada 2012
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.