Naga Markets

Wczorajszy dzień to uspokojenie rynków przez wypowiedzi Mario Draghiego. Optymizm na rynkach był bardzo duży i wystarczyła właściwie iskra do dużego ruchu w górę.

W dzisiejszym kalendarzu najważniejsze dane to produkcja przemysłowa r/r z Wielkiej Brytanii o 10:30 oraz dane z USA o 14:30: bilans handlu zagranicznego i ceny importu.

Jednak nie dane a nastroje inwestorów będą dzisiaj kluczowe. Jeśli apetyt na ryzyko pozostanie na takim poziomie można spodziewać się kontynuacji ruchów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD 11 stycznia 2013
Następny artykułPoziomy opcji wygasających 11 stycznia 2013
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here