Naga Markets

Dzisiaj tematem numer jeden będzie decyzja w sprawie stóp procentowych w Wielkiej Brytanii o 13:00, oraz w Strefie Euro o 13:45. Jeśli decyzje byłyby inne niż przewidywania reakcja rynków będzie bardzo gwałtowna.

Kolejne zdarzenie to przemówienie Mario Draghiego o 14:30. Inwestorzy zwykle bardzo uważnie słuchają tego typu konferencji i również reakcje mogą być gwałtowne.

O 14:30 również dane z Kanady dotyczące pozwoleń na budowę domów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranna analiza EUR/USD 10 stycznia 2013
Następny artykułBoE vs ECB analiza EUR/GBP
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here