whitebit

Wczorajsza sesja w Europie to powolne osuwanie się Eurodolara

Brak sesji w USA w dniu wczorajszym, przełożył się na małą zmienność na rynkach po zakończeniu sesji w Europie. Sesja azjatycka przyniosła spadki indeksów i kolejne osłabienie Eurodolara wraz z nowymi minimami.

Nie ulega wątpliwości, że średnio i krótkotermionwy trend EUR/USD jest spadkowy. Większe odbicie,a może nawet powrót do trendu wzrostowego, może nastąpić gdzieś z obszaru między 1,26000 a 1,24600, gdzie znajduje się 50% i 61,8% zniesienia ruchu wzrostowego 23.07.2012 – 17.09.2012 oraz poziom wsparcia z dwóch konsolidacji.

Komentarz poranny 13 listopada 2012

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.