Naga MarketsWieloryb przeniósł 2 210 bitcoinów w bloku 675,713 jednostek o wartości 125 milionów dolarów zaledwie kilka godzin temu. Ruch ten jest jednym z największych transferów na rynku w ostatnim tygodniu. Najpopularniejsza i największa kryptowaluta nieznacznie wzrasta w poniedziałek oscylując w okolicach 57 800 USD.

  • Wieloryb to posiadasz minimum 1000 bitcoinów. Duzi gracze często określają kierunek kursu bitcoina
  • Rynek zareagował negatywnie kilka godzin po transferze i spadł do 56.612 USD za sztukę
  • Po 7 latach uśpienia, inny wieloryb ruszył swoje 10 000 BTC

Bitcoin: wieloryb przetransferował 2 210 bitcoinów

Wieloryb to posiadasz minimum 1000 bitcoinów, a ostatni transfer nastąpił w okresie, gdy cena BTC pozostaje wysoka na rynku aktywów cyfrowych. Duzi gracze często określają kierunek kursu bitcoina. Rynek zareagował negatywnie kilka godzin po transferze i spadł do 56 612 USD za sztukę we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oznacza to, że cena spadła o 2,67 procent w wyniku ruchu wieloryba. Jednak sytuacja poprawiła się w ciągu ostatnich kilku godzin, a kurs BTC wynosi obecnie około 57 800 USD.

Tymczasem niedawna korekta bitcoina była spowodowana przez niecodzienny ruch o wartości 1,1 miliarda dolarów BTC na giełdzie kryptowalut Gemini.

Jednocześnie nie jest pewne czy wysoka cena przyczyniła się “do wybudzenia” bitcoinowego wieloryba. Wiadomo jednak, że po 7 latach uśpienia, ów wieloryb ruszył swoje 10 000 BTC warte dziś 550 milionów USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Kurs bitcoina (BTC) odbija na początku nowego tygodnia

Notowania BTC/USD nieznacznie wzrastają w poniedziałkową sesję oscylując nieco poniżej poziomu 58 000 USD. Kurs pozostaje w zakresie konsolidacji cenowej między poziomem oporu 58 354 USD, a wsparciem 53 221 USD. Dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu. Niewątpliwie dominuje trend wzrostowy, a przebicie ww. oporu otworzyłoby drogę w kierunku historycznego maksimum 61 781 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs kryptowalut wykres | usd pln | bitcoin nowości | płatność blik co to jest |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here