Naga Marketswieloryb-shiba-inuPodczas gdy zwolennicy shiba inu domagają się, aby Robinhood umieścił tę wirtualną walutę w swojej ofercie handlowej, kolejny wieloryb postanowił wesprzeć ten projekt. Nieznany inwestor kupił w niedzielę aż 20 bln monet SHIB za 1,13 mld. USD! Ze względu na to, iż kurs shiba inu dotychczas mocno uzależniony był od nastrojów swojej społeczności, niektórzy spekulują, że może być to pozytywny sygnał dla obserwatorów rynku.

Shiba inu rozchwytywany przez wieloryby

Kolejny duży inwestor nabył pokaźną ilość monet SHIB w tym miesiącu. W niedzielę pewien użytkownik dodał do swojego portfela aż 20 bln shiba inu, przeznaczając na ich zakup około 1,13 mld USD.Na początku listopada inny wieloryb dokonał zakupu 153 mld tokenów SHIB, za ponad 10 mln USD. Niektórzy spekulowali, że ruch ten może poprzedzać kolejne wzrosty na wykresie tej wirtualnej waluty. 

Zakup, którego dokonano wczoraj, mimo wielu nadziei nie poruszył pozostałych uczestników rynku. Kurs shiba inu osunął się o ponad 1% w zakresie dobowym, a od ATH odnotowanego 11 dni temu dzieli go więcej niż 30%.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Dotychczas tak ogromne ruchy wpływały na emocje inwestorów SHIBA. W przypadku wszystkich innych mem coinów to właśnie nastroje użytkowników i wytworzony wokół wirtualnej waluty szum decydowały o tym, którą drogę obierze cena.

Z drugiej strony perspektywa tego, że ponad 3/4 podaży shiba inu kontrolowana jest zaledwie przez kilku wielorybów, powinna być niepokojąca dla małych inwestorów. Każdy kolejny tak ogromny zakup tokenów SHIB świadczy o tym, że dominacja wielorybów na jego rynku zwiększa się jeszcze bardziej.

Pół mln inwestorów chce, aby SHIB trafił na Robinhooda

Od maja br. społeczność zgromadzona wokół shiba inu zebrała ponad 500 tys. podpisów pod petycją wystosowaną w stronę platformy Robinhood, aby ta umieściła ten token w swojej ofercie. Użytkownicy wierzą w to, że uda im się uzyskać poparcie ze strony miliona osób, a tym samym przekonać popularna aplikacja skoncentrowaną na handlu detalicznym do otwarcia się na SHIB. 

Jakiś czas temu Robinhood wspomniał o shiba inu w ankiecie przeprowadzanej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapytał on wówczas, co stoi za siłą kryptowalut. Wśród trzech możliwych opcji wyboru zasugerowała zaś, że mogą to być komentarze związane z SHIB.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here